Kalkulačka Cestovné poistenie

Kalkulačka pre cestovné poistenie Vám pomôže pri výbere najvhodnejšieho poistenia. Je to zdarma, tak prečo sa neinformovať o svojich možnostiach?! Na ovládanie kalkulačky pre cestovné poistenie nepotrebujete špeciálne školenie. Ušetrite, stačí naozaj málo. Stačí vedieť čítať.

Do okienok kalkulačky pre cestovné poistenie zadáte informácie ako: o aký typ poistenia máte záujem, cieľ Vašej cesty a miesto pobytu v zahraničí, typ cesty a pobytu, doba pobytu a počet osôb.

V ďalšom kroku kalkulačky pre cestovné poistenie zadávate dátumy narodenia všetkých osôb. Tu si volíte aj typ doplnkového poistenia: úrazové poistenie, zodpovednosť za škodu, poistenie batožiny, záchranných akcií horskej služby a právnej ochrany v zahraničí.

Po vyplnení potrebných údajov v kalkulačke pre cestovné poistenie sa Vám na obrazovke objaví prehľadný zoznam poisťovní od najlacnejšej po najdrahšiu. Už len vybrať poisťovňu, kliknúť na „poistite sa v …“ a ste poistený online.

Prevádzkovateľom kalkulačky cestovného poistenia je spoločnosť Netfinancie.sk. Spoločnosť Netfinancie ponúka naviac bezplatné poradenstvo a pohotový servis. Veľa zaujímavých informácií o krátkodobom aj o ročnom cestovnom poistení môžete nájsť na stránke cestovne-poistenie-online.sk.