Kalkulačka Cestovné poistenie

Kalkulačka pre cestovné poistenie vám pomôže pri výbere najvhodnejšieho poistenia. Ľahko a rýchlo získate prehľad o cenách cesotnvého poistenia ako pre jendoltivcov, tak aj pre rodiny. Poistenie na cesty si kompletne online aj uzatvoríte. Zaberie vám to len pár minút a určite ušetríte.

Do formulára pre výpočet cestovného poistenia zadáte informácie ako: o aký typ poistenia máte záujem, cieľ vašej cesty a miesto pobytu v zahraničí, typ cesty a pobytu, doba pobytu a počet osôb.

V ďalšom kroku kalkulačky pre cestovné poistenie zadávate dátumy narodenia všetkých osôb. Tu si volíte aj doplnkové poistenia: úrazové poistenie, zodpovednosť za škodu, poistenie batožiny, záchranných akcií horskej služby a právnej ochrany v zahraničí.

Po vyplnení potrebných údajov sa vám na obrazovke objaví prehľadný zoznam poisťovní od najlacnejšej po najdrahšiu. ďalším krokom je výber nejvýhodnejšej ponuky a následne poistenie online komplne uzatvoríte. Následne stačí uhradiť poistné a ste poistený.

Prevádzkovateľom kalkulačky cestovného poistenia je spoločnosť Netfinancie.sk. Spoločnosť Netfinancie ponúka naviac bezplatné poradenstvo a pohotový servis. Veľa zaujímavých informácií o krátkodobom aj o ročnom cestovnom poistení môžete nájsť na stránke cestovne-poistenie-online.sk.