Kalkulačka Havarijné poistenie

Kalkulačka pre havarijné poistenie je výborný pomocník pri hľadaní najlacnejšieho havarijného poistenia. Pre porovnanie cien nemusíte chodiť po poisťovniach, dokážete to úplne sami z domu. Ušetrite jednoducho a lacno!

Do kalkulačky pre havarijné poistenie je nutné uviesť pár základných údajov o aute. V prvom rade si vyberiete typ vozidla – osobné, nákladné alebo motocykel. Kalkulačka pre havarijné poistenie obsahuje náležitosti ako suma vozidla, cena doplnkovej výbavy, spoluúčasť, rok výroby, poistené riziká, značka, model, okres evidencie, zabezpečenie vozidla a rok narodenia poistníka.

Po uvedení hlavných údajov uvidíte na obrazovke: „porovnanie produktov a cien havarijného poistenia“. Zoznam pre vás vhodných poisťovní zoradených vzostupne podľa ceny poistenia. Stačí už len vybrať. Kalkulačka pre havarijné poistenie je užitočný nástroj, ktorý ponúkame našim klientom.

Prevádzkovateľom kalkulačky havarijného poistenia je spoločnosť Netfinancie.sk – jednotka na Slovensku v online autopoistení. Naviac vám ponúka aj bezplatné poradenstvo a servis zmlúv.