Už 200 000 automobilistov už využílo kalkulačku na Netfinancie.sk

13. 10. 2010 | urminsky@porovnej24.cz | 725 zobrazení

Už 200 000 automobilistov už využílo kalkulačku na Netfinancie.sk

Alternatívny názov: Úspech internetovej kalkulačky pre pzp

Popis: Využívanie internetovej kalkulačky od Netfinancie na zistenie, ktoré povinné zmluvné poistenie je pre automobilistov najvýhodnejšie. Porovnávajte povinné zmluvné poistenie online a ušetrite si čas aj peniaze.

Bratislava, 13. novembra – Vodiči, ktorí uvažujú o zmene poisťovne pre povinné zmluvné poistenie, musia podľa zákona doručiť výpoveď najneskôr do 16. novembra. Jedná sa o takmer 2/3 majiteľov áut, ktorí majú uzatvorené poistenie na kalendárny rok. Týmto poistencom nič nebráni vrátiť sa následne aj k pôvodnej poisťovni. Výhodou ukončenia poistenia je však možnosť využiť akciové ponuky konkurencie. Podrobný prehľad nových cien prináša internetová kalkulačka www.netfinancie.sk.

Bratislava, 13. novembra – Vodiči, ktorí uvažujú o zmene poisťovne pre povinné zmluvné poistenie, musia podľa zákona doručiť výpoveď najneskôr do 16. novembra. Jedná sa o takmer 2/3 majiteľov áut, ktorí majú uzatvorené poistenie na kalendárny rok. Týmto poistencom nič nebráni vrátiť sa následne aj k pôvodnej poisťovni. Výhodou ukončenia poistenia je však možnosť využiť akciové ponuky konkurencie. Podrobný prehľad nových cien prináša internetová kalkulačka http://www.netfinancie.sk/pzp.

Intenretová kalkulačka Netfinancie.sk zaznamenala po zverejnení nových cenníkov 31. októbra na svojich stránkach rekordný nárast počtu záujemcov o porovnanie a kalkuláciu ceny povinného poistenia v slovenských poisťovniach, a jeho nákup prostredníctvom internetu. Stránku navštevuje v týchto dňoch denne vyše 10 000 užívateľov; od spustenia tejto prvej internetovej kalkulačky poistenia na slovenskom internete v júli 2007 kalkulačka Netfinancie.sk vypracovala už viac 200 tisíc cenových porovnaní. „Podľa našich analýz sa klienti správajú veľmi zodpovedne, nakoľko si najprv vypracujú porovnanie cien a pre uzavretie nového poistenia sa na našu stránku vracajú neskôr,“ uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Netfinancie s r.o. Vladimír Cvik. To podľa neho svedčí o skutočnosti, že výpovedi poistenia predchádza u mnohých poistencov malý cenový prieskum. „Som veľmi rád, že práve internetová kalkulačka našej spoločnosti dala v tomto roku klientom poisťovní do rúk silný trhový nástroj,“ dodal riaditeľ. V cenách poistiek na rok 2008 už podľa neho totiž ani zďaleka nevládne taký chaos, aký sa objavoval v predchádzajúcich rokoch počas cenových vojen poisťovní.

Dobrou správou pre klientov je aj fakt, že poisťovne prišli v tomto roku na trh so zaujímavými akciami. „Klienti so silnými motormi nájdu na portáli Netfinancie.sk výborné ponuky Českej Poisťovne Slovensko a OTP Garancie,“ upresnil Cvik. Pre slabšie vozidlá a autá poisťované ženami spoločnosť odporúča využiť zaujímavé ponuky napríklad poisťovne Generali. Podľa Cvika však nie je možné zovšeobecniť, ktorá poisťovňa je lacná, a ktorá je drahá – pretože v podstate každá poisťovňa má pre niektorý typ motoristu veľmi zaujímavú ponuku. Preto odporúča každému porovnať si ceny poistení podľa individuálnych zadaní na portáli www.netfinancie.sk.

Zaujímavá sa javí byť štruktúra nákupcov poistenia cez internet: „Väčšina hráčov si myslela, že klientami internetového poistenia budú skôr mladší muži z vačších miest, ale klientela stránky Netfinancie.sk pomerne verne odráža demografiu majiteľov áut v SR : sú v nej zastúpení aj starší vodiči, ženy a významným segmentom sú najmä klienti našej spoločnosti z menších miest a obcí,“ vysvetlil Cvik.

Ku koncu roka sa na slovenskom internetovom poistnom trhu objavili ďalšie spoločnosti poskytujúce predaj autopoistení cez internet. Spoločnosť Netfinancie je z nich však jedinou, ktorá otvorene informuje o svojich zakladateľoch a o ich profesionálnej minulosti. „Našu firmu zastupujú výhradne osoby, ktoré sa v praxi predtým uplatnili na postoch v predstavenstvách medzinárodných bankových a poisťovacích inštitúcií, a z tohoto titulu boli potvrdené Národnou Bankou Slovenska alebo Českou Národnou Bankou“ upresnil zakladateľ spoločnosti Boris Čuchran. Podľa neho je pre internetové dojednanie poistenia dôležité kto za danou spoločnosťou stojí, uviedol Čuchran ktorý bol generálnym riaditeľom niekoľkých zahraničných poisťovní v SR a v ČR.

Dôveryhodnoť a bezpečnosť stránky sa spoločnosť Netfinancie, s.ro. rozhodla zvýšiť aj zabezpečením osobných údajov použitím medzinárodného certifikátu THAWTE. Navyše presunula všetky svoje aplikácie na zabezpečené servery európskej spoločnosti Active 24 v Prahe.

*** O Netfinancie.sk ***

Spoločnosť Netfinancie s r.o. je nezávislá finančno – poradenská spoločnosť špecializovaná na internetové a osobné finančné poradenstvo. Je prevádzkovateľom portálu www.netfinancie.sk a ako prvá na Slovensku uviedla 19. júla 2007 na online trh prvú kompletnú kalkulačku s aktuálnymi sadzbami povinného zmluvného poistenia. Od spustenia služby sme našim klientom vypracovali 200 tis. kalkulácií. Poistenie dojednávame telefonicky na čísle 02 5738 5445 begin_of_the_skype_highlighting 02 5738 5445 end_of_the_skype_highlighting alebo cez internet. Spoločnosť založili ľudia s dlhoročnými skúsenosťami z vrcholového a obchodného manažmentu zahraničných finančných inštitúcií, poisťovní a bánk.

Autor: redakcia
Zdroj: Svetpoistenia.sk
Doporučte článok:   Viac