Cestovné poistenie už v desiatich poisťovniach!

2. 9. 2014 | urminsky@porovnej24.cz | 3108 zobrazení

Cestovné poistenie už v desiatich poisťovniach!

Alternatívny názov: Najširšia ponuka cestovného poistenia

Popis: Pre cestovné poistenie máte na výber stále viac poisťovní. Porovnajte si ponuky, vyberte a uzatvorte si to najvýhodnejšie poistenie na cesty.

Ak sa rozhodujete pre cestovné poistenie, naše porovnanie cien vám ponúkne na výber až 10 poisťovní. Každá má pritom na výber viacero poistných produktov, takže naša ponuka je naozaj široká. Každý si má možnosť nájsť cestovné poistenie podľa svojich predstáv.  Najnovšie sme pridali Poisťovňu Poštovej banky a ERGO Poisťovňu.

Poisťovňa Poštovej banky

Poisťovňa Poštovej banky bola založená ako spoločnosť  Tatra v roku 1940, kedy bola najväčšou poisťovňou na území Slovenského štátu.  Postupným pretransformovaním na Poisťovňu Tatra sa v roku 2008 spojila s bankou a premenovala na Poisťovňu Poštovej banky. Okrem cestovného poistenia ponúka aj poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, životné poistenie, ale aj unikátne poistenie pohrebných nákladov.

Krátkodobé cestovné poistenie

Cestovné poistenie od Poisťovne Poštovej banky nie je obmedzené vekom, územným rozsahom ani právnou formou poistených osôb. Poistiť sa tak môže fyzická ako i právnická osoba a podnikatelia. Na výber máte tri produktové balíky, ktoré sa líšia rozsahom pripoistení.  Navyše si môžete ku každému balíku uzatvoriť aj samostatné pripoistenia (rekreačných zimných športov, rizikových športov a súťažnej činnosti a stornovacích poplatkov). Ku každému cestovnému poisteniu získate automaticky asistenčné služby, ktoré sú vám k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni.

ERGO Poisťovňa

ERGO poisťovňa má významné medzinárodné zázemie, a tak poskytuje svojim klientom spoľahlivosť a stabilitu. Vo svojom portfóliu má okrem ročného cestovného poistenia napríklad aj investičné poistenie, úrazové poistenie, poistenie pre cudzincov a poistenie nehnuteľnosti a domácnosti.

Ročné cestovné poistenie

Cestovné poistenie na rok od ERGO Poisťovne vám ponúkne 4 poistné programy, od toho najzákladnejšieho až po ten najrozšírenejší. Nie je nutné vyberať štát ani oblasť, pretože platí automaticky na celý svet.  Rovnako je vám poskytnutá automaticky nepretržitá asistenčná služba 24 hodín denne. Všetky varianty ročného cestovného poistenia kryjú aj rekreačné športy, takže nie je nutné si ich pripoistiť. Pri pobyte na horách na Slovensku vám navyše poistenie kryje aj zásah Horskej záchrannej služby.  Čo sa týka ceny, tak v prípade rodiny (2 dospelí a až 2 deti do 18 rokov) je ročné cestovné poistenie výhodnejšie. ERGO Poisťovňa priniesla na slovenský trh aj novinku v podobne jedinečného pripoistenia pre prípad útoku žraloka.

Ak máte záujem o cestovné poistenie, buď jednej z uvedených, alebo ostatných poisťovní, neváhajte a porovnajte si aktuálne ponuky.

Autor:
Zdroj:
Doporučte článok:   Viac