Slovenské cestovné poistenie už aj v Českej republike

12. 11. 2010 | urminsky@porovnej24.cz | 1332 zobrazení

Slovenské cestovné poistenie už aj v Českej republike

Popis: Union poisťovňa už ponúka svoje cestovné poistenie aj pre klientov v Českej republike, kde otvorila svoju prvý zahraničnú pobočku!

Občania Slovenska majú momentálne k dispozícii širokú ponuku cestovných poistení, ktoré ich kryjú pri cestách do zahraničia, či už je to kvôli biznisu, športu alebo relaxu.

Fenoménom poslednej doby je internet a pochopiteľne sa tomu v dostatočnej miere venujú aj komerčné poisťovne, v niektorých prípadoch je dokonca objem objednávok na určite produkty až 80:20 v prospech internetu. Pre ľudí je to jednoduchšie, ľahšie a časovo menej náročné, ako keby mali merať cesto do najbližšej kamennej pobočky svojej poisťovne.

Poisťovňa Union nie je v tomto smere výnimkou a ponuku svojho komplexného cestovného poistenia presunula aj na web. Zmenšili sa tak zábrany a samozrejme náklady, ktoré sa v konečnom dôsledku pozitívne prejavia na výške poistného pre klientov.

Čo je ale potešujúca správa pre našich západných súsedov, Union poisťovňa už ponúka svoje cestovné poistenie aj pre klientov v Českej republike, kde otvorila svoju prvý zahraničnú pobočku, aj keď zatiaľ iba vo virtuálnom svete. Občania ČR tak majú možnosť využiť dlhoročné skúsenosti Unionu na cestovné poistenie a prvotná kampaň je zameraná najmä na turistov, ktorí sa chystajú práve na Slovensko, kedže táto cielová skupina je jedna z najväčších. Samozrejme cestovné poistenie do celého sveta je tiež v ponuke, so všetkými službami a výhodami, ktoré doteraz mali možnosť čerpať iba slovenskí občania.

Autor:
Zdroj:
Doporučte článok:   Viac