Dovolenkári si môžu na internete porovnať ceny cestovného poistenia

8. 10. 2010 | urminsky@porovnej24.cz | 1272 zobrazení

Dovolenkári si môžu na internete porovnať ceny cestovného poistenia

Alternatívny názov: Porovnanie cien cestovného poistenia

Popis: Cestovné poistenie si môžu dovolenkári prakticky uzatvoriť aj cez internet. Najvýhodnejšie ceny pre cestovné poistenie im vypočíta praktická online kalkulačka.

Bratislava, 5. augusta – Spoločnosť Netfinancie s r.o. dnes na slovenský internet uviedla porovnávaciu kalkulačku cestovného poistenia . Dovolenkári si tak budú môcť cez internet na jednej stránke porovnať ceny jednotlivých poistení a vybrať si najvhodnejšiu poistnú sadzbu pre ich zahraničný pobyt. Zavedenie tejto novej pomôcky pre cestujúcich do zahraničia výrazne zmení spôsob nákupu poistenia liečebných nákladov v zahraničí a komplexného cestovného poistenia. Internetová kalkulačka cestovného poistenia je najnovším rozšírením online služieb nezávislého finančného portálu www.netfinancie.sk , ktorý od minulého roka ponúka aj porovnanie cienpovinného zmluvného poistenia a havarijného poistenia.
Jediným zdrojom informácií o cenách cestovného poistenia boli doteraz články odborníkov v cestovateľských magazínoch, odbornej tlači a spotrebiteľských servisoch slovenských denníkov. „Naša kalkulačka pre cestovné poistenie je prvou službou tohto druhu pre slovenského zákazníka a ponúka mu informácie o cenách (sadzbách) zatiaľ piatich renomovaných poisťovní. Je určená všetkým, ktorí chcú za pár sekúnd nájsť informácie o cenách poistení a rýchlo uzavrieť to najvhodnejšie, a to všetko z pohodlia kresla pred počítačom,“ uviedol Vladimír Cvik, výkonný riaditeľ spoločnosti Netfinancie, s r.o. Zároveň dodal, že stránkawww.netfinancie.sk ponúka aj poradenstvo pri výbere poistenia s ohľadom na výšku poistného krytia.

„Ponuka cestovného poistenia je dnes na Slovensku veľmi široká a klienti si často toto poistenie kupujú v strese, krátko pred vycestovaním. Naša poistnákalkulačka by ich mala ochrániť pred zbytočným zhonom na poslednú chvíľu a výberom vhodného poistenia im navyše ušetriť aj peniaze,“ odôvodnil vytvorenie kalkulačky Cvik.

Spoločnosť Netfinancie svojimi progresívnymi internetovými nástrojmi výrazne prispieva k presadeniu nových trendov z vyspelého zahraničného online prostredia aj na slovenský internet. „Paralelne s uvedením cestovného poistenia sme upravili aj náš portál www.netfinancie.sk a lepšie ho prispôsobili potrebám našich klientov. Snažíme sa posunúť možnosti slovenského internetu v oblasti poistných služieb na úroveň najvyspelejšieho európskeho trhu, t.j. britského trhu, kde sa inšpirujeme u tamojších lídrov ako napríklad MoneySupermarket či InsureAndGo,“ dodal výkonný riaditeľ. Internetoví návštevníci portálu Netfinancie.sk majú dnes k dispozícii porovnanie cien troch najpredávanejších poistných produktov na Slovensku. V júli 2007 spoločnosť Netfinancie ako prvá na Slovensku uviedla na internet kalkulačku povinného zmluvného poistenia a v novembri k nej pridala aj porovnávaciu kalkulačku havarijného poistenia pre automobilové vozidlá. Tá je pre klientov poisťovní jediným zdrojom pre porovnanie rozličných cien a typov poistení. Pre zlepšenie informovanosti širokej spotrebiteľskej verejnosti o problematike poistenia zakladatelia spoločnosti Netfinancie vytvorili aj poradenský portál Svetpoistenia.sk .

*** O Netfinancie.sk ***

Spoločnosť Netfinancie s r.o. je nezávislá finančno – poradenská spoločnosť špecializovaná na internetové a osobné finančné poradenstvo. Je prevádzkovateľom portálu www.netfinancie.sk a ako prvá na Slovensku uviedla 19. júla 2007 na online trh prvú kompletnú kalkulačku s aktuálnymi sadzbami povinného zmluvného poistenia. Kalkulačku havarijného poistenia spustila Netfinancie.sk takisto ako prvá na Slovensku, a to 15. novembra 2007. Od spustenia služby pre PZP sme našim klientom vypracovali takmer pol milióna cenových kalkulácií. Cestovné poistenie sa stáva súčasťou portálu od 5. augusta. Spoločnosť Netfinancie s r.o. používa medzinárodný certifikát THAWTE a svoje aplikácie má umiestnené na zabezpečených serveroch medzinárodnej webhostingovej spoločnosti Active 24 v Prahe. Poistenie sa dojednáva telefonicky na čísle 033 240 00 02 begin_of_the_skype_highlighting 033 240 00 02 end_of_the_skype_highlighting alebo cez internet. Spoločnosť založili ľudia s dlhoročnými skúsenosťami z vrcholového a obchodného manažmentu zahraničných finančných inštitúcií, poisťovní a bánk. Ich analytické príspevky a odborné rady publikuje portál Svetpoistenia.sk.

Autor: redakcia
Zdroj: Svetpoistenia.sk
Doporučte článok:   Viac